Anchorage

– двоповерховий будинок з дерев’яного зрубу загальною площею 200 м.кв. Приміщення включає в себе простору терасу. На першому поверсі розташована кухня з їдальнею, велика вітальня з каміном. Весь другий поверх являє собою велику зону відпочинку, тут розміщені три спальні кімнати і с / в. Котедж ідеально підходить для проживання великої родини і прийняття гостей.

Juneau

– невеликий дерев’яний двоповерховий будинок загальною площею 100 м.кв. який ідеально підходить для відпочинку, як в літній період, так і для всесезонного проживання. На першому поверсі розташована простора кухня, вітальня і с / в. Другий рівень – спальна зона.

Kodiak

– затишний двоповерховий будинок з терасою. Перший поверх – класичний дерев’яний, другий – «Post & Beam». Завдяки своїй унікальній технології будинок прекрасно витримає найхолодніші зими і буде служити довгі століття.

Ketchikan

– затишний заміський будинок з великою терасою навколо нього. Котедж виконаний максимально функціонально і має все необхідне для життя і відпочинку. На першому поверсі – ванна зі зручностями, простора вітальня з каміном, кухня і їдальня. На верхньому ярусі розташований хол, куди власне і ведуть сходи, дві спальні кімнати.

Wales

– котедж загальною площею 300 м.кв. який є хорошим варіантом заміського житла, а також легко може застосовуватися в комерційній сфері. Всередині будинку 7 спалень, простора вітальня, кухня, їдальня з виходом на терасу, 4 с / в.

FAIRBANKS

– унікальний будинок загальною площею 1000 м.кв. з простим і функціональним плануванням. Приміщення будинку відрізняються великою квадратурою і дозволяють власнику застосовувати будь-які дизайнерські рішення. Головною родзинкою будинку є простора вітальня площею 90 м.кв.

Wrangell

– затишний заміський будинок площею 160 м.кв. з великою терасою і гаражем. Планування будинку виконане на вищому рівні, приміщення мають все необхідне для комфортного відпочинку.

Dillingham

– оригінальний і нестандартний заміський будинок з еркером. Загальна площа будинку складає 160 м.кв. Будинок дуже функціональний, обладнаний усіма зручностями (в будинку є сауна), трьома великими спальнями і просторою кімнатою відпочинку.

Kenai

– розкішний дерев’яний будинок загальною площею 400 м.кв., розташований на березі річки. На першому поверсі знаходиться кухня, їдальня з виходом на терасу, і простора вітальня. Другий рівень обладнаний чотирма великими спальнями.

Seward

-класичний заміський будинок площею 90 м.кв. Перший поверх будинку має невеликий ганок. На другому поверсі розташовані дві спальні кімнати з виходом на балкон. На балконі досить простору для установки виносних меблів, що дозволяє проводити чаювання в гарну теплу погоду.

Craig

– двоповерховий будинок площею 260 м.кв. Всередині будинку є баня і всі необхідні зручності. Головною особливістю побудови є наявність зимового саду.

Fort Yukon

– цікавий проект дерев’яного будинку. Незважаючи на свою скромну квадратуру планування будинку виконане на вищому рівні і проектувальники змогли вмістити в ньому все необхідне для комфортного відпочинку.