Ви прийняли рішення побудувати будинок зі зрубу?

Ми – команда професіоналів, яка здатна втілити ваші найсміливіші ідеї в життя. Компанія Fortress – це дружній і згуртований колектив, який йде в одному напрямку, ефективно вирішує поставлені завдання і досягає поставленої мети. Всі учасники нашої команди – це професіонали, які знають, люблять свою роботу і якісно її виконують. У роботі ми керуємося кращими міжнародними техніками, методами і практиками, які допомагають нам досягати високоефективних результатів.

Команда Fortress – це нове покоління теслярів

Майстри компанії Fortress пройшли навчання у Роберта Чемберса – Президента Міжнародної асоціації теслярів (ILBA, Канада), професійного експерта і автора книг з проектування та будівництва дерев’яних конструкцій. Ми використовуємо унікальні технології обробки зрубу, які дозволяють будувати якісні і довговічні дерев’яні конструкції.

Ми будуємо унікальні дерев’яні будинки за високими стандартами Канади і США.

Кожен об’єкт для нас – це не просто чергове замовлення, це життєвий етап, адже робота для наших співробітників – це наше життя.

Про компанію

Кожна компанія має свої витоки. Історія Fortess почалася в 2004 році, коли двоє амбітних і працьовитих людей, Андрій Малявський і Юрій Нікітенко, вирішили круто змінити своє життя і створити бізнес по будівництву екологічно чистих зрубів. За більш ніж 10-річну діяльність нами реалізовано близько 50 унікальних об’єктів різної складності: будинки площею від 35 до 650 м. кв., лазні, альтанки, а також готельні комплекси. Сьогоднішній успіх нашої компанії – це результат тривалої і важкої роботи, яка стала нашим життям. Протягом цих років ми багато вчилися, працювали над собою, освоювали нові технології та навички, переймали досвід від канадських майстрів, оволодівали міжнародними і розвивали власні стандарти якості, які вироблялися і опрацьовувалися з кожним новим проектом.

Андрій Малявський:

«Робота з деревом приносить мені величезне задоволення. Сфера будівництва цікавила мене з дитинства, тому, незважаючи на дві вищі освіти за іншими спеціальностями, я став теслею. Дане рішення не було імпульсивним а стало одним з найважливіших кроків у моєму житті. Я впевнений, що ніколи не пізно стати тим, ким тобі хочеться бути.

На самому початку нашої діяльності ми зіткнулися з багатьма труднощами. Але завдяки наполегливості, обов’язковій умові успіху в будь-якій справі, ми подолали всі перешкоди на початку шляху ». 

Юрій Нікітенко:

 

«Руки людини створюють все справжнє і робота тесляра – пряме тому підтвердження. Ось уже понад 10 років я працюю з деревом собі на втіху, мені хочеться продовжувати будувати гарні будинки, ламаючи стереотипи і будь-які шаблони дерев’яного будівництва, доводячи, що тільки руками можна створювати об’єкти з вищою пробою якості».

Вадим:

На рахунку Вадима більш ніж 30 виконаних об’єктів. Він стояв біля витоків створення компанії і досконало знає весь процес будівництва. У роботі з клієнтами Вадим проявляє індивідуальний підхід. До роботи ставиться з безмежним ентузіазмом.

Валентин:

Валентин – справжній віртуоз своєї справи, його вміння і майстерність проявляється на кожному етапі будівельного процесу. Він спеціалізується на зведенні об’єктів за технологією Post & Beam. Якість і надійність – його залізне правило.