HOUSTON
загальна площа 132.95 м.кв.
термін будівництва

– проект просторого заміського котеджу, який відмінно підходить  для відпочинку на вихідні, так і для повноцінного проживання великої сім’ї з декількох чоловік.

Portland
загальна площа 126.33 м.кв.
термін будівництва

 унікальний і дуже цікавий проект заміського будинку. Головною особливістю якого є простора вітальня загальною площею 69 кв. м. і наявність сауни всередині зрубу.

Safari
загальна площа 102 м.кв.
термін будівництва

– будова має два поверхи загальною площею 102 кв. м. Всередині будинку розташовуються вітальня з кухнею загальною площею 55 кв. м., дві просторі спальні кімнати, коридор та санвузол.

Memphis
загальна площа 151 м.кв.
термін будівництва

-проект будинку який має все необхідне для комфортного проживання і прийняття гостей. Даний проект є одним з найбільш популярних проектів сьогодні. Загальна площа будинку складає 151 кв.м.

Red-Feather
загальна площа 169 м.кв.
термін будівництва

– проект затишного дерев’яного будинку, який має  зручне планування. Висота стель, також як і діаметр колод для будівництва, визначається замовником.

San Diego
загальна площа
термін будівництва

– проект заміського двоповерхового зрубу обладнаного верандою і балконом. Котедж призначений для будівництва на дачній або іншій заміській ділянці. Будинок має два входи, один з яких розташований на літній веранді.

ANCHORAGE
загальна площа
термін будівництва

– проект будинку, який може бути використаний в якості заміського будинку відпочинку або як повноцінне житло для невеликої сім’ї. Вдалим інженерним рішенням є розміщення перед входом в будинок просторого ганку накритого навісом.

Soaring-Eagle
загальна площа 169.м.кв.
термін будівництва

– проект двоповерхового заміського котеджу. Будинок ідеально підходить як для відпочинку в літній період, так і для всесезонного проживання. У будинок ведуть два входи, один з невеликого ганку, другий розташований на просторій літній веранді.

NOMER
загальна площа 164.74 м.кв.
термін будівництва

– проект двоповерхового заміського котеджу. В будинок ведуть два входи, один з невеликого ганку, другий розташований на просторій літній веранді.